Girdėk!

Klausa – vienas svarbiausių kiekvieną dieną mus lydinčių pojūčių. Gera klausa suartina mus su šeima ir draugais bei yra esminė mūsų gyvenimo dalis.

Klausos sutrikimas paprastai atsiranda palaipsniui. Iš pradžių mūsų smegenys gali kompensuoti negirdimus garsus, todėl klausos sutrikimai ilgą laiką būna nepastebimi. Paprastai greičiau nei Jūs pats tai pastebi Jūsų šeimos nariai arba draugai. >> sužinokite ar turite klausos sutrikimą

Didelė dalis klausos praradimo atvėjų neturi įtakos visiems dažniams. Žemi tonai visdar girdimi gerai, o aukšti tik tada kai yra labai garsūs. Kalba skamba vis labiau neryškiai ir dusliai, joje trūksta aukštų garsų, pastaruosius smegenys su laiku pamiršta, todėl blogėja kalbos supratimas.

Šiuolaikiniai Optikos pasaulio klausos aparatai puikiai išsprendžia šią problemą.

Geresnė gyvenimo kokybė
Naudodami klausos aparatus, jūs galite lengvai sekti pokalbius net triukšmingoje aplinkoje. Vėl išgirsite ryškų garsą visame dažnių diapozone.

Daugiau džiaugsmo
Tinkami klausos aparatai atveria kelią atgal į pilnavertį socialinį gyvenimą. Nerūpestingas bendravimas su šeima ir draugais suteikia dar daugiau džiaugsmo.

Daugiau laisvės
Individualiai pritaikyti klausos aparatai palaiko geresnę savijautą ir puikią orientaciją erdvėje.

Daugiau sėkmės
Bendravimas atsipalaidavus sumažina stresą tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Jūs vėl galite pasitikėti savo klausa, todėl sumažėja stresas ir įtampa, bei išvengiama nesusikalbėjimo klaidų.

Optikos pasaulis siūlo iš naujo pažinti platų garsų pasaulį